top of page
Vector.png
Vector.png
Сніговий Велетун і кліматичні зміни
Галина Буділова 
Художниця-ілюстраторка  Юлія Гусак 

Ця книжка допоможе познайомити читачів із поняттям «кліматичні зміни» і зрозуміти, як вони впливають на життя звичайних людей. Це історія про світ, який змінюється на наших очах, про казкових Велетунів і реальних людей, взаємопідтримку і, звичайно ж, - про новорічне диво. Прочитавши цю казку, засновану на реальних подіях, ми маємо шанс стати більш відповідальними і чуйними до потреб нашої планети. А поради експертів допоможуть нам і нашим дітям й самим стати тими могутніми Велетунами, яким до снаги змінювати цей світ на краще кожного дня.

ISBN 978617642517555 
Рік видання 2022

Мова Українська 

Вік Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років       

Ілюстрації Кольорові 

Кількість сторінок 40 

Формат 215х300 мм 

Палітурка Тверда 

Папір Крейдований 

Наклад 500 екз.

Заповніть будь-ласка форму та за будь-який комфортний для вас донейшн ви отримаєте на пошту ebook «Сніговий Велетун та кліматичні зміни» з аудіо-версією казки, яку ви зможете завантажити на телефон по QR коду в книжці.

 

Важливо! Електронна версія даної книги розповсюджується за донейшн. Кошти ідуть на підтримку ЗСУ під час війни росії з Україною. Прохання не шерити книгу, а запрошувати інших завантажувати її офіційно з сайту www.littlebeetlepress.com і підтримувати українську армію та українських авторів і видавців донатами. Щиро дякуємо і бажаємо приємного читання!

Hello1 1.png
Завантажити ebook за донейшн

Через декілька хвилин після переказу, ви отримаєте книжку на email.

Велетун_донейшн
Group-3.png
bottom of page