top of page

Acerca de

LBP.png

Колаборації з брендами та корпоративні замовлення

Ви шукаєте кастомізоване ексклюзивне рішення для покращення видимості вашого бренду на ринку? 

Ви його знайшли! Little Beetle Press – ваш провідник до інноваційних маркетингових рішень саме для вашої компанії. Наша команда спеціалізується на створенні унікальних колаборацій, які виходять за межі традиційних маркетингових стратегій. Завдяки створенню чарівних історій, ми можемо підвищити видимість вашого бренду, збільшити продажі та розширити вашу частку на ринку.

Навіщо брендувати книги? 

Книги – це не просто матеріал для читання. Вони є нашими мовчазними супутниками, які подорожують з читачами всюди, перетворюючи месседж вашого бренду у натхненний життєвий досвід. 

На відміну від типового мерчу, як-то футболки або кружки, книги мають справжню цінність та залишаються в клієнта набагато довше. Вони можуть навчати чомусь, надихати, мотивувати або ставати основою для сімейних традицій. 

Тільки уявіть: книга, створена за участі вашого бренду, може стати улюбленою книжкою для читання перед сном для тисяч дітей! Ми будемо щасливі співпрацювати з вами для створення цих чарівних миттєвостей!

Як відбувається співпраця?

Майже всі книги Little Beetle Press доступні для брендування. Це означає, що ми з вами розробимо дизайн обкладинки так, щоб він ідеально вписувався в вашу корпоративну ідентичність. Це може бути мінімалістичне розміщення логотипу на обкладинці, чи повне інтегрування контенту, - ми  врахуємо всі ваші побажання. 

Або ж ми разом створимо щось абсолютно унікальне, саме для вас: розробимо персонажів, напишемо захопливу історію та перетворимо цей зовсім новий світ у книгу, що ненав’язливо розповідає світу про цінності вашої компанії.

Разом ми можемо:

  • Розробляти ексклюзивні книги та ліцензовані продукти, підібрані для вашого бренду

  • Створювати контент для маркетингових кампаній та просування

  • Розробляти фізичний, аудіо та цифровий контент для використання на всіх платформах.

Щоб дізнатися більше про наші найуспішніші кейси партнерств та дослідити роудмеп співпраці – завантажте цей каталог.

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші ідеї для чарівних спільних проєктів! Пишіть на littlebeetlepress@gmail.com або заповнюйте форму!

Давайте працювати разом

Зв’яжіться з нами, щоб ми могли почати співпрацю.

  • Facebook
  • Instagram
Дякуємо за запит!
bottom of page