top of page

Рік видання 2022

Vector.png
Vector.png
Соняховий Лев/ Sunflower Lion. Двомовна збірка поезій та коротких історій про війну для дітей та батьків. Містить аудіо-контент.
Під редакцією Г.Буділової
Художники-ілюстратори Оллі Скордіна, Вікторія Солтіс-Доан

Збірка об’єднала у собі талановитих поетів та казкарів з України, Бельгії, Польщі та Ірландії. Особливе видання, яке було створено в нелегкий період війни Росії проти України. Покликане допомогти батькам та дітям, які були змушені покинути свої домівки через війну, а також приймаючим сім’ям за кордоном.  Книга містить аудіо контент: аудіо казки, вірші і колискові. 

Ілюстрації чорно-білі

Кількість сторінок 56

Папір офсетний

Наклад 500 екз

Друзі, до Дня Незалежності України, який на жаль, цьогоріч співпав з такою сумною цифрою, як 6 місяців війни росії протии України, ми створили дуже особливе видання. Це Соняховий Лев/ The Sunflower Lion - двомовна збірка поезій та коротких історій про війну для дітей та батьків (англ. та укр.), яка містить аудіо-контент. Серед авторів – поети та письменники з України, Бельгії, Польщі та Ірландії. 

 

Ця книга є підтримкою та вдячністю для всіх мам і діток, які змушені були терміново покинути свій дім, для всіх волонтерів та хостів, які прихистили українців закордоном, для всіх захисників і захисниць, які боронять нашу державу.

Електронну версію книги, яка також містить додатковий аудіо- та відео контент (аудіо- казки та вірші, колискові) можна завантажити за будь-який комфортний для вас донейшн. Ми підтримуємо нашу армію і 50 відсотків від зібраних коштів передаємо на потреби ЗСУ. Все інше направляємо на створення і друк книжкових новинок для вас та ваших дітей. 

 

Важливо! Електронна версія даної книги розповсюджується за донейшн. Кошти ідуть на підтримку ЗСУ під час війни росії з Україною. Прохання не шерити книгу, а запрошувати інших завантажувати її офіційно з сайту www.littlebeetlepress.com і підтримувати українську армію та українських авторів і видавців донатами. Щиро дякуємо і бажаємо приємного читання!

Group 85.png
Group.png
Group-3.png
Group-5.png
Group-1.png
Завантажити ebook за донейшн

Через декілька хвилин після переказу, ви отримаєте книжку на email.

Завантажити
bottom of page