top of page
Vector.png
Vector.png

Навчальне видання, серія «Українські читайлики» 
Рік видання 2023  

Українські читайлики (3 книги)
Галина Буділова 

Серія "Українські читайлики" спеціально створена для того, щоб навчання читанню українською мовою було легким та цікавим для дітей. Тексти книг серії надзвичайно прості, містять короткі речення та багато повторень, що допомагає дітям закріпити навички читання. У кожній книзі є цікаві завдання та вправи та застосування нових знань. Кожна книга має аудіосупровід, що робить їх надзвичайно корисними та практичними матеріалами для маленьких читачів в Україні та по всьому світу, які тільки починають вивчати українську мову.

Якщо ви хочете замовити, але не бачите свою країну, переходьте на Amazon своєї країни та в пошуку прописуєте: Українські читайлики (Young Ukrainian Readers) series

«Мій кіт» — це книжка рівня 1 із серії «Українські читайлики», розроблена за спеціальними методиками, щоб легко і швидко навчити дітей читати. Текст дуже простий, у ньому короткі речення та багато повторень, що допомагає дітям закріпити навички читання. У книжці є цікаві завдання на відпрацювання здобутих знань. Діти можуть відповідати на запитання, порівнювати та описувати ілюстрації, проходити «абетковий квест», а також виконувати творчі завдання, що сприяє розвитку мовленнєвих і мисленнєвих здібностей. Всі книги серії мають аудіосупровід, що робить їх надзвичайно корисними і практичними посібниками для найменших читачів в Україні та за кордоном, які тільки починають вивчати українську мову.

«Ліна та Лео літають» — це книжка рівня 2 із серії «Українські читайлики», розроблена за спеціальними методиками, щоб легко і швидко навчити дітей читати. Текст дуже простий, у ньому короткі речення та багато повторень, що допомагає дітям закріпити навички читання. У книжці є цікаві завдання на відпрацювання здобутих знань. Діти можуть відповідати на запитання, порівнювати та описувати ілюстрації, проходити «абетковий квест», а також виконувати творчі завдання, що сприяє розвитку мовленнєвих і мисленнєвих здібностей. Всі книги серії мають аудіосупровід, що робить їх надзвичайно корисними і практичними посібниками для найменших читачів в Україні та за кордоном, які тільки починають вивчати українську мову.

«Куди ми їдемо?» — це книжка рівня 3 із серії «Українські читайлики», розроблена за спеціальними методиками, щоб легко і швидко навчити дітей читати. Текст дуже простий, у ньому короткі речення та багато повторень, що допомагає дітям закріпити навички читання. У книжці є цікаві завдання на відпрацювання здобутих знань. Діти можуть відповідати на запитання, порівнювати та описувати ілюстрації, проходити «абетковий квест», а також виконувати творчі завдання, що сприяє розвитку мовленнєвих і мисленнєвих здібностей. Всі книги серії мають аудіосупровід, що робить їх надзвичайно корисними і практичними посібниками для найменших читачів в Україні та за кордоном, які тільки починають вивчати українську мову.

bottom of page